ФК «Миколаїв» – «Агрон» (Великі Гаї) 0:2
Голи: Семенець (48); Тяпкін (90+4).
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Славецький Віталій, Гурський Андрій, Дзюрах Роман (Яценків Максим, 9; Васишак Володимир-Ілля, 77), Коваль Григорій, Дмуховський Андрій, Заваляк Володимир, Лучка Вадим, Качор Максим, Цюпка Назар, Криницький Олег
«Агрон»: Рогаль Іван, Соколовський Юрій, Скакун Андрій, Махінка Денис, Щербатюк Євген (Андрієшин Роман, 46), Кохман Ігор, Мостовий Володимир, Білик Валентин, Гром'як Тарас, Федчишин Іван (Тяпкін Максим, 67), Семенець Богдан (Понєдєльнік Олександр, 73)
Вилучення: Кохман (45+1, друге попередження).
Наприкінці першої половини зустрічі гості залишилися в меншості – другу жовту картку перед собою побачив Ігор Кохман.
Утім, на старті другої 45-хвилинки «агронівці» вдесятьох вийшли вперед: Богдан Семенець отримав передачу від партнера зі штрафного й вирвався на рандеву з голкіпером Мар'яном Бурмасом – 0:1. Миколаївці миттєво відповіли влучним ударом Назара Цюпки, однак це взяття воріт арбітр не зарахував, зафіксувавши положення поза грою.
На заключній компенсованій хвилині Максим Тяпкін підхопив м'яча на правому фланзі після помилки Григорія Коваля, увійшов у карний майданчик і пробив по воротах – 0:2.
В наступному турі, в суботу, 4-го жовтня, «Миколаїв» на Житомирщині протистоятиме команді «VIVAD» із Романова.