«Скала 1911» програла у столиці

03.10.2025 15:44

Перше коло чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026 стрийська команда завершила розгромною виїзною поразкою від київського «Атлета».

«Атлет» (Київ) – ФК «Скала 1911» (Стрий) 3:0
Голи: Бабич (33); Кляцький (62); Гарькавенко (66, автогол).
«Атлет»: Шпаченко Ілля, Даниленко Євгеній, Ченбай Сергій, Тищенко Даниїл, Крицький Олександр, Степанов Сергій (Пішак Артем, 74), Мурашенко Іван (Білозеров Михайло, 85), Мовчан Микита (Теймуров Фарман, 74), Гордеєв Антон (Кляцький Михайло, 58), Пресіч Назар, Бабич Ростислав (Кавун Максим, 74)  
«Скала 1911»: Завгородній Денис, Мердєєв Вадим, Клочко В'ячеслав (Кравець Остап, 67), Гарькавенко Денис, Шевчук Олександр, Ралюченко Андрій, Гудзінський Вадим, Мальський Руслан (Грицак Назар, 65), Лісовик Роман (Лук'янченко Володимир, 58), Фесенко Андрій, Кравченко Ярослав (Фетько Олександр, 58)

Лік забитим м'ячам на 33-ій хвилині гри відкрив Ростислав Бабич, відзначившись після прострілу низом від Микита Мовчана на ближню стійку з лівого краю штрафної площі – 0:1.

На 62-ій хвилині влучного удару головою з лінії воротарського завдав Михайло Кляцький – 0:2. За мить Денис Гарькавенко з правого флангу карного майданчика необачно відправив кулястого у власні ворота – 0:3.

Друге коло чемпіонату «Скала 1911» розпочне вже найближчого вівторка – на виїзді проти житомирського «Полісся-2».