Юніори «Гірника» – чемпіони Львівщини-2025!

04.10.2025 15:03

Сьогодні новояворівський «Гірник» переміг у чемпіонаті Львівської області серед юніорських команд Вищої ліги (U-19) львівську «Погонь» і гарантував собі золоті медалі.

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЮНІОРІВ, СЕЗОН-2025

Субота, 4-те жовтня.

ВИЩА ЛІГА

ФСК «Гірник» (Новояворівськ) – ЛСК «Погонь» (Львів) 2:0
Голи: Магомедалієв (42); Нирков (75).
«Гірник»: Калагурка Максим, Барандій Максим, Нирков Валентин, Бубісь Василь (Паславський Максим, 79), Лосенко Мар'ян, Шевчик Данило (Магомедалієв Артем, 41), Дмитришин Тарас, Русяк Юрій (Смолярчук Борис, 44), Полюга Назарій, Гібій Максим (Канафоцький Дмитро, 78), Красуцький Артем (Видивник Віталій, 65)
Старший тренер: Петро Шипка.
«Погонь»: Швагуляк Дем'ян, Василенко Максим, Винту Роман, Жадан Тимофій, Чубач Роман, Карапата Захар-Михайло (Луківський Артем, 61), Челак Остап, Жежулов Артур, Галуцький Максим (Самчук Вадим, 61), Педь Олександр, Смирнов Михайло
Старший тренер: Дмитро Лобасюк.
Арбітр: Ігор Савка.
Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Василь Верблянський.
Спостерігач арбітражу: Андрій Наконечний.
Стадіон ім. Олега Русина, Новояворівськ.

На фото: юніорська футбольна команда новояворівського «Гірника» – чемпіон Львівської області в сезоні 2025-го року.