Куликівці знову не впоралися з «Самбором – Нивою-2»

18.10.2025 16:48

Команда футбольного клубу «Куликів-Білка» відкрила рахунок у матчі чотирнадцятого туру чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026 проти дублерів тернопільської «Ниви», але ще до перерви двічі пропустила.

ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) – ФК «Самбір – Нива-2» (Тернопіль) 1:2
Голи: Волков (26) – Крамарчук (36 з пен.); Дем'янчук (45+2).
«Куликів-Білка»: Шерехора Роман, Береза Олег (Мельник Михайло, 85), Турко Назарій (Кос Олег, 46), Поповський Ілля, Савошко Олександр, Ничипоренко Олег, Копил Сергій, Волков Даниїл (Антонюк Володимир, 61), Патуляк Віталій (Равлик Віталій, 61; Малецький Павло, 90+17), Панасюк Олег (Станкович Іван, 46), Шарабура Микита
«Самбір – Нива-2»: Борис Артем (Доброштан Остап, 61), Герега Олександр, Шута Максим-Любомир, Матусевич Володимир, Садовнік Вадим, Бідзінський Богдан, Дем'янчук Андрій, Макаров Дмитро (Ващишин Назар, 69), Пежинський Максим, Мендрук Владислав, Крамарчук Максим (Хомишак Олександр, 90+4)

Господарі вийшли вперед 26-ій хвилині поєдинку: Віталій Патуляк пробив по воротах, голкіпер Артем Борис відбив м'яча перед собою, а Даниїл Волков миттєво зіграв на добиванні – 1:0.

На 34-ій хвилині Максим Крамарчук вийшов на рандеву з воротарем куликівської команди Романом Шерехорою, заробив у цьому епізоді пенальті й сам його реалізував – 1:1.

Перед свистком на перерву Андрій Дем'янчук у карному майданчику скористався невпевненими діями опонента і проштовхнув шкіряного в сітку – 1:2, це перша домашня поразка підопічних Сергія Атласюка в цьому чемпіонаті.

На жаль, у компенсований до другого тайму час прикрої травми під час зіткнення з Назаром Ващишиним зазнав Віталій Равлик і залишив межі футбольного поля в кареті швидкої допомоги. Бажаємо Віталію Равлику якомога швидшого відновлення й повернення у гру!

Згідно з календарем ігор, наступний тур «Куликів-Білка» пропускає, а в шістнадцятому турі поїде в гості до київського «Атлета».