«Фенікси» знову без перемоги...

19.10.2025 16:47

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» зазнав п'ятої поразки поспіль і вчетверте поспіль не зміг забити в чемпіонаті Першої ліги України сезону-2025/2026 – у дванадцятому турі колектив із Підмонастиря пропустив два «сухі» м'ячі від тернопільської «Ниви».

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Нива» (Тернопіль) 0:2
Голи: Вишинський (34); Галадей (75 з пен.).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Горін Віталій, Білий Роман, Мельник Олександр, Гагун Роман (Рогачов Нікіта, 82), Сидоренко Владислав, Оробець Іван (Ковалюк Роман, 75), Нич Назарій (Вільховий Андрій, 68), Янчак Вадим (Панчишин Орест, 68), Ременяк Артур
«Нива»: Ольховий Ілля, Михайлів Юрій, Демиденко Андрій, Паламарчук Іван, Михальчук Мілан, Давидов Сергій (Михайлів Віталій, 75), Тлумак Юрій (Бей Андрій, 80), Резепов Денис (Посєвкін Радіон, 68), Вишинський Богдан-Юліан (Угринюк Максим, 80), Мисик Мар'ян, Напуда Валентин (Галадей Дмитро, 68)

Гості повели в рахунку на 34-ій хвилині матчу: влучного удару з лінії воротарського завдав Богдан-Юліан Вишинський – 0:1. На 73-ій хвилині Мілан Михальчук заробив пенальті, і Дмитро Галадей з одинадцятиметрової позначки подвоїв перевагу «Ниви» – 0:2.

В наступному турі, в суботу, 25-го жовтня, «Фенікс-Маріуполь» зіграє в Городенці на Івано-Франківщині з місцевим «Пробоєм».