Куликівці здобули вольову звитягу у столиці!

02.11.2025 14:57

Футболісти «Куликова-Білки» в шістнадцятому турі чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026 першими пропустили від київського «Атлета», але у другій половині зустрічі двічі забили у відповідь.

«Атлет» (Київ) – ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) 1:2
Голи: Бабич (16) – Станкович (57); Патуляк (59).
«Атлет»: Комаренко Максим, Пішак Артем, Білозеров Михайло, Гаркуша Назар (Стрілець Артем, 58), Крицький Олександр, Мурашенко Іван, Мовчан Микита (Кляцький Михайло, 65), Шишкін Сергій (Теймуров Фарман, 85), Кавун Максим (Гордеєв Антон, 58), Пресіч Назар, Бабич Ростислав
«Куликів-Білка»: Денега Артем, Береза Олег, Ничипоренко Олег, Поповський Ілля, Савошко Олександр, Копил Сергій, Малецький Павло (Лебеденко Андрій, 58), Волков Даниїл (Кос Олег, 82), Патуляк Віталій (Мельник Михайло, 82), Панасюк Олег (Станкович Іван, 46), Шарабура Микита (Калинчук Тимофій, 90+1)

Рахунок на 16-ій хвилині матчу відкрив Ростислав Бабич, ефектно пробивши в падінні через себе з лінії воротарського майданчика – 0:1.

Невдовзі після початку другого тайму Даниїл Волков із центру штрафної площі відпасував на свіженького Івана Станковича, який із кута воротарського відновив рівновагу – 1:1.

За мить Віталій Патуляк дальнім ударом під поперечину вивів свою команду вперед – 2:1.

У наступному турі, в суботу, 8-го листопада, «Куликів-Білка» протистоятиме вдома житомирському «Поліссю-2».