Кубок чемпіонів Львівщини: Долиняни зіграють у півфіналі

05.11.2025 17:03

Команда з Долинян в 1/4 фіналу цьогорічного Кубка чемпіонів Львівської області в серії післяматчевих пенальті обіграла Жвирку й далі в дербі побореться за путівку до фіналу з футбольним клубом «Городжів».

В іншій півфінальній парі зустрінуться представники Стрийщини – «Будівельник» (Пукеничі) і «Темп» (Гірське).

КУБОК ЧЕМПІОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. СЕЗОН-2025

Середа, 5-те листопада.

1/4 ФІНАЛУ

ФК «Доли» (Долиняни, Львівський р-н.) – ФСК «Буг» (Жвирка, Шептицький р-н.) 1:1, серія пенальті 4:1
Голи: Петрівський (17) – Мусій (24).
«Доли»: Лутчин Маркіян, Романчук Роман (Сивера Микола, 83), Губаль Іван (Панчишин Сергій, 74), Лильо Олександр, Пиріг Маркіян, Хавер Юрій, Петрівський Тарас, Прийма Мар'ян, Мариняк Павло, Лісний Віталій, Ситнік Віктор (Полуліх Юрій, 46)    
«Буг»: Штокало Максим (Недільський Богдан, 46), Дроздовський Петро (Білюк Назар, 81), Кріль Василь-Ростислав, Залога Назар, Жарський Андрій, Лозовий Андрій, Мусій Максим, Ванько Максим (Масюк Юрій, 46), Борисович Назар (Квецко Максим, 76), Гаврик Михайло, Акрамовський Ян    
Арбітр: Тарас Путас.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Колодка.
Спостерігач арбітражу: Володимир Гевко.
Стадіон «Колос», Городок.