«Вікторія» (Суми) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 1:2
Голи: Чернов (43) – Богданов (71 з пен.); Сидоренко (83).
«Вікторія»: Кучерук Владислав, Ульянов Дмитро, Сасовський Максим, Дудник Юрій, Дедяєв Андрій, Лебеденко Олександр (Долінський Денис, 71), Хамелюк Владислав, Шарай Станіслав (Паламар Руслан, 71), Книш Данило (Рябий Денис, 71), Чернов Олександр, Євпак Максим
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Горін Віталій, Кусий Андрій, Корешков Валентин, Панчишин Орест (Вільховий Андрій, 46), Гагун Роман, Богданов Андрій (Ткачук Андрій, 79), Сидоренко Владислав, Ременяк Артур, Ковалюк Роман (Мельник Олександр, 88)
«Вікторія» вийшла вперед під завісу першого тайму: Олександр Чернов отримав м'яча у штрафній площі і пробив у ближній кут воріт – 0:1.
У середині другого тайму Андрій Богданов із пенальті зрівняв рахунок – 1:1. Невдовзі Владислав Сидоренко в карному майданчику прийняв сферу після передачі Романа Ковалюка й вистрілив по воротах, гарантувавши своїй команді першу виїзну звитягу в цьому чемпіонаті – 2:1!
Наступний матч у Першій лізі України «Фенікс-Маріуполь» зіграє в неділю, 16-го листопада, – вдома проти полтавської «Ворскли».