«Фенікс-Маріуполь» здобув другу поспіль перемогу!

16.11.2025 16:12

Друге коло чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 підопічні Володимира Журавчака й Максима Фещука розпочали домашньою звитягою над полтавською «Ворсклою».

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Ворскла» (Полтава) 2:0
Голи: Ременяк (52; 64).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Горін Віталій, Кусий Андрій, Корешков Валентин, Гагун Роман (Радченко Максим, 90+2), Богданов Андрій (Вільховий Андрій, 71), Залога Мар'ян (Панчишин Орест, 71), Ковалюк Роман (Непейпієв Руслан, 71), Сидоренко Владислав, Ременяк Артур (Буряк Руслан, 81)
«Ворскла»: Лавута Кирило, Дмитрук Тарас, Шершень Михайло, Чібуезе Принц, Дворовенко Владислав, Семотюк Владислав (Татарков Микита, 55), Чідомере Алекс (Поцхверія Іван, 68), Байдал Антон (Буренко Матвій, 55), Кораблін Тимур, Войцеховський Владислав, Сердюк Артем (Крохмаль Микита, 68)

Обидва голи в цій зустрічі забив Артур Ременяк. На старті другого тайму він завдав влучного удару головою з близької відстані – 1:0, а згодом у падінні спрямував шкіряного у ворота з меж воротарського – 2:0.

У наступному турі, в неділю, 23-го листопада, «Фенікс-Маріуполь» поїде в гості до івано-франківського «Прикарпаття-Благо».