Футболісти «Куликова-Білки» здобули розгромну перемогу

22.11.2025 13:19

Чотири «сухі» м'ячі у ворота одеського «Реала Фарми» забила об'єднана команда Куликова та Верхньої й Нижньої Білок у двадцятому турі чемпіонату Другої ліги України сезону-2025/2026.

«Реал Фарма» (Одеса) – ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) 0:4
Голи: Панасюк (10); Патуляк (32); Копил (36); Волков (47).
«Реал Фарма»: Друі Олексій, Шарнін Артемій (Крисань Єгор, 66), Мудрак Владислав, Гайваненко Валерій, Щербак Микита (Шихалєєв Едуард, 46), Марченко Максим, Сорочан Дмитро, Щекотилін Максим (Міхненко Андрій, 88), Скрипнік Олексій, Славинський Сава (Золкін Андрій, 66), Лиховидов Микола (Співаченко Георгій, 32)
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Береза Олег, Ничипоренко Олег, Поповський Ілля, Савошко Олександр (Лебеденко Андрій, 46), Копил Сергій (Станкович Іван, 46), Малецький Павло, Волков Даниїл (Мельник Михайло, 54), Патуляк Віталій (Антонюк Володимир, 46), Панасюк Олег (Равлик Віталій, 62), Кос Олег

Наприкінці першої ігрової десятихвилинки Олег Панасюк результативно завершив подачу на дальню стійку – 1:0.

На 31-ій хвилині гри Віталій Патуляк із лівого флангу дальнім ударом вразив ближній нижній кут воріт – 2:0. За мить Сергій Копил накрутив опонентів у штрафній площі і вистрілив під поперечину – 3:0.

Даниїл Волков у дебюті другого тайму скористався помилками суперника біля воріт і довів справу до 4:0.

Наступний поєдинок у чемпіонаті «Куликів-Білка» зіграє в останню неділю листопада – вдома проти стрийської «Скали 1911».