МФК «Прикарпаття-Благо» (Івано-Франківськ) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 3:0
Голи: Хома (1); Горін (67, автогол); Трофим'юк (73).
«Прикарпаття-Благо»: Бобинець Андрій, Чушенко Владислав, Француз Василь, Проців Максим (Трофим'юк Мирослав, 46), Демків Станіслав, Михальчук Павло (Титов Дмитро, 58), Беспалько Євген (Геник Василь, 58), Соловйов Максим (Цюцюра Василь, 84), Жмуйда Олександр, Радульський Юрій, Хома Андрій (Барчук Роман, 78)
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Кусий Андрій, Горін Віталій (Білий Роман, 71), Корешков Валентин, Гагун Роман, Богданов Андрій (Радченко Максим, 71), Вільховий Андрій (Непейпієв Руслан, 46), Сидоренко Владислав (Янчак Вадим, 86), Ковалюк Роман (Буряк Руслан, 46), Ременяк Артур
Як тільки пролунав стартовий свисток арбітра, найкращий нападник колективу з Івано-Франківська Андрій Хома вийшов віч-на-віч із голкіпером і відкрив рахунок – 0:1.
На 67-ій хвилині гри Віталій Горін зрізав шкіряного у власні ворота – 0:2. Невдовзі Мирослав Трофим'юк довів справу до 0:3, результативно зігравши на добиванні у штрафній площі.
В наступному турі, в неділю, 30-го листопада, «Фенікс-Маріуполь» прийматиме «ЮКСу» з Тарасівки Київської області.