Львівська асоціація футболу на днях нагородила юніорську команду бориславського «Нафтовика», яка в сезоні 2025-го року на чолі з тренерами Дмитром Криворучишаком і Семеном Даценком тріумфувала в Першій лізі Львівщини вікової категорії U-19 і здобула путівку у Вищу лігу.
Юні футболісти з Борислава не знали гіркоти поразок: вони з дев'ятьма звитягами й однією мировою виграли свою групу, після чого також продемонстрували найвищі результати на вирішальному етапі обласного чемпіонату серед юніорів (три перемоги та одна нічия) і вибороли золоті нагороди.
Світлина Бориславської міської ради.