Збірна Угорщини (U-21) – Збірна України (U-21) 1:2
Голи: Денеш (90+5) – Пищур (26); Синчук (69).
Збірна Угорщини (U-21): Печі, Боднар (Біро, 63), Яакобішвілі, Драґонер, Вайда, Тот, Грубер, Туболі (Феньйо, 73), Банаті (Молнар, 73), Ванча (Денеш, 43), Клаус (Хорват, 63)
Збірна України (U-21): Попович, Корнійчук (Гусєв, 46), Кисіль, Мельниченко, Крупський, Пастух, Варфоломєєв, Кревсун (Федор О., 88), Редушко (Царенко, 63), Синчук (Гусол, 80), Пищур (Степанов, 88)
У середині першого тайму Ілля Крупський із правого флангу штрафної площі навісив на голову височенного Олександра Пищура, і той увігнав кулястого в сітку – 1:0.
На 69-ій хвилині протистояння Геннадій Синчук змістився до півкола карного майданчика і вистрілив у кут воріт – 2:0.
Перед самісіньким фінальним свистком підопічні Унаї Мельгоси не встежили у власних володіннях за Чанадом-Вільмошем Денешем, який скоротив відставання до мінімуму – 2:1.
Наступний поєдинок у кваліфікації Євро-2027 наша молодіжка зіграє 26-го вересня проти збірної Туреччини.