«Фенікси» вирвали нічию в дуелі з харків'янами

25.04.2026 17:04

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» незадовго до фінального свистка зрівняв рахунок у виїзному поєдинку двадцять п'ятого туру чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 проти харківського «Металіста».

«Металіст» (Харків) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 1:1
Голи: Приходько (63) – Грицак (90+3).
«Металіст»: Рибак Владислав, Луців Петро, Мизюк Олександр, Федорів Віталій (Порох Богдан, 46), Дігтярь Кирило, Тепляков Даниїл, Багачанський Максим, Цвіренко Олександр (Паляничка Кирило, 84), Кайдалов Данило (Луців Василь, 87), Приходько Даниїл (Вернаттус Даніель, 69), Оріховський Максим (Ісаєнко Євгеній, 69)
«Фенікс-Маріуполь»: Задерейко Антон, Балан Денис, Горін Віталій (Кусий Андрій, 75), Балаба Назар (Гагун Роман, 46), Чорноморець Олександр, Кучеров Валерій, Оріховський Павло (Грицак Назар, 66), Кухарук Андрій, Ковалюк Роман (Синиця Олег, 46), Сидоренко Владислав, Ременяк Артур (Кисленко Сергій, 66)

Господарі повели в рахунку на 63-ій хвилині матчу, коли Даниїл Приходько скористався помилкою Віталія Горіна, забіг у володіння підмонастирців і вистрілив у ближній кут воріт – 0:1.

Гості в компенсований час подали зі штрафного, Назар Грицак у карному майданчику виявився найпроворнішим і з декількох метрів пробив по воротах – фінальний свисток арбітрині Христини Козорог зафіксував мирову 1:1.

У наступному турі, в перший день травня, «Фенікс-Маріуполь» у рідних стінах прийме волочиський «Агробізнес».