«Агрон» (Великі Гаї) – ФК «Миколаїв» 3:1
Голи: Гром'як (26 з пен.; 31; 72) – Славецький (81).
«Агрон»: Рогаль Іван, Скакун Андрій, Андрієшин Роман, Махінка Денис-Павло, Соколовський Юрій, Кохман Ігор, Гром'як Тарас (Онищук Володимир, 90+5), Білик Валентин (Кривдік Микола, 90+2), Мостовий Володимир, Луцик Руслан, Семенець Богдан (Кобеля Олександр, 78)
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян, Гурський Андрій, Славецький Віталій, Дзюрах Роман, Богданов Микола, Оприск Олег (Заваляк Володимир, 46), Дмуховський Андрій (Федина Іван, 69), Лучка Вадим (Дорош Ігор, 67), Качор Максим (Коваль Григорій, 85), Цюпка Назар (Клим Богдан, 67), Криницький Олег (Данилів Максим, 69)
Вилучення: Луцик (18, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).
Господарі вже на 18-ій хвилині гри залишилися вдесятьох, оскільки Руслан Луцик за «фол останньої надії» отримав від арбітра Миколи Байдюка пряму червону картку.
Та це не завадило «агронівцям» вийти вперед і згодом збільшити свою перевагу. В середині першого тайму вони заробили пенальті: вирок з одинадцятиметрової позначки виконав Тарас Гром'як – 0:1. Через декілька хвилин Юрій Соколовський із правого флангу навісив у центр карного майданчика на голову Гром'яка – 0:2.
На 72-ій хвилині все той же Гром'як реалізував другий одинадцятиметровий штрафний у цій зустрічі – 0:3. Незадовго до фінального свистка миколаївці зі стандарту завантажили кулястого у володіння суперника, й Віталій Славецький із близької відстані відправив кулю в сітку – 1:3.
В наступному турі, в неділю, 3-го травня, «Миколаїв» у рідних стінах поміряється з командою «VIVAD» із Романова Житомирської області.