«Покрова АМП-2» розпочала змагання в Першій лізі!

27.04.2026 14:57

Друга команда львівської «Покрови АМП» дебютувала в ампфутбольному чемпіонаті Першої ліги України.

Минулими вихідними під час першого з'їзного раунду у Хмельницькому «Покрова АМП-2» розгромила 5:1 криворізький «Кривбас АМП» (забивали Петро Корнага, Денис Кузнецов і тричі Микола Швець), розійшлася миром 1:1 із «Подільськими Вовками» з Хмельницького (голом відзначився Микола Швець) і перемогла 1:0 київську «Оболонь Прорив» (переможний м'яч до свого активу записав Денис Кузнецов).

Наступний раунд чемпіонату Першої ліги України з ампфутболу відбудеться 16-17-го травня у Чернівцях.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ:

1. «Сталь Буковина» (Чернівці) – 9 очок;

2. «Покрова АМП-2» (Львів) – 7 очок;

3. «АМП Вінниця» – 6 очок;

4. «Верес Мрія» (Рівне) – 5 очок;

5. «Подільські Вовки» (Хмельницький) – 4 очки;

6. «Дніпро Честь» (Дніпро) – 4 очки;

7. «Кривбас АМП» (Кривий Ріг) – 4 очки;

8. «Оболонь Прорив» (Київ) – 1-не очко;

9. «Січ» (Запоріжжя) – 1-не очко;

10. «Титани» (Житомир) – 0 очок.