Минулими вихідними під час першого з'їзного раунду у Хмельницькому «Покрова АМП-2» розгромила 5:1 криворізький «Кривбас АМП» (забивали Петро Корнага, Денис Кузнецов і тричі Микола Швець), розійшлася миром 1:1 із «Подільськими Вовками» з Хмельницького (голом відзначився Микола Швець) і перемогла 1:0 київську «Оболонь Прорив» (переможний м'яч до свого активу записав Денис Кузнецов).
Наступний раунд чемпіонату Першої ліги України з ампфутболу відбудеться 16-17-го травня у Чернівцях.
ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ:
1. «Сталь Буковина» (Чернівці) – 9 очок;
2. «Покрова АМП-2» (Львів) – 7 очок;
3. «АМП Вінниця» – 6 очок;
4. «Верес Мрія» (Рівне) – 5 очок;
5. «Подільські Вовки» (Хмельницький) – 4 очки;
6. «Дніпро Честь» (Дніпро) – 4 очки;
7. «Кривбас АМП» (Кривий Ріг) – 4 очки;
8. «Оболонь Прорив» (Київ) – 1-не очко;
9. «Січ» (Запоріжжя) – 1-не очко;
10. «Титани» (Житомир) – 0 очок.