«Фенікси» дали прочухана гостям із Хмельниччини!

01.05.2026 17:02

У двадцять шостому турі чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 футболісти підмонастирського «Фенікса-Маріуполя» чотири рази вразили вдома ворота волочиського «Агробізнеса».

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Агробізнес» (Волочиськ) 4:0
Голи: Кухарук (27); Кисленко (33); Ременяк (69); Балаба (75).
«Фенікс-Маріуполь»: Задерейко Антон, Балан Денис, Балаба Назар, Чорноморець Олександр, Гагун Роман, Кучеров Валерій, Кухарук Андрій (Богданов Андрій, 77), Сидоренко Владислав (Ковалюк Роман, 77), Синиця Олег (Оріховський Павло, 64), Ременяк Артур (Мельник Олександр, 77), Кисленко Сергій (Грицак Назар, 64)
«Агробізнес»: Підківка Роман, Гаврушко Іван, Сидоренко Данило, Нижник Артем, Лень Олег, Толочко Роман, Теплий Віталій-Дмитро (Зінь Андрій, 86), Козак Богдан (Боровський Андрій, 86), Сьомка Артем (Різник Андрій, 46), Кузьмин Роман, Нич Назарій

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму, коли Андрій Кухарук здалеку вистрілив у нижній кут воріт – 1:0. Швидко вони забили вдруге: влучного удару п'ятою завдав Сергій Кисленко – 2:0.

На 69-ій хвилині поєдинку Артур Ременяк із меж штрафної поцілив у «дев'ятку» – 3:0. За мить Назар Балаба з воротарського майданчика довів справу до 4:0.

У наступному турі, в суботу, 9-го травня, «Фенікс-Маріуполь» у Тернополі поміряється силами з місцевою «Нивою».