Львів'яни на стадіоні в Чернівцях перемогли 3:0 «АМП Вінницю» (хет-триком відзначився Микола Швець), обіграли 2:0 «Верес-Мрію» з Рівного (голи до свого активу записали Андрій Сколоздра й Микола Швець), розгромили 4:0 житомирських «Титанів» (забивали Валентин Гурин, Микола Швець, Андрій Сколоздра, Дмитро Волощенко) і з рахунком 2:0 узяли гору над командою «Дніпро Честь» (дубль оформив Петро Корнага, ще один м'яч забив Микола Швець).
Матчі наступного, третього з'їзного раунду відбудуться 27-28-го червня в Рівному.
ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ:
1. «Сталь Буковина» (Чернівці) – 21-не очко;
2. «Покрова АМП-2» (Львів) – 19 очок;
3. «АМП Вінниця» – 12 очок;
4. «Дніпро Честь» (Дніпро) – 10 очок;
5. «Подільські Вовки» (Хмельницький) – 8 очок;
6. «Верес Мрія» (Рівне) – 8 очок;
7. «Кривбас АМП» (Кривий Ріг) – 8 очок;
8. «Оболонь Прорив» (Київ) – 7 очок;
9. «Титани» (Житомир) – 6 очок;
10. «Січ» (Запоріжжя) – 1-не очко.