«Покрова АМП-2» взяла максимум у чемпіонаті!

18.05.2026 13:28

Дванадцять залікових балів набрала друга команда львівської «Покрови АМП» у чотирьох поєдинках другого з'їзного раунду ампфутбольного чемпіонату Першої ліги України.

Львів'яни на стадіоні в Чернівцях перемогли 3:0 «АМП Вінницю» (хет-триком відзначився Микола Швець), обіграли 2:0 «Верес-Мрію» з Рівного (голи до свого активу записали Андрій Сколоздра й Микола Швець), розгромили 4:0 житомирських «Титанів» (забивали Валентин Гурин, Микола Швець, Андрій Сколоздра, Дмитро Волощенко) і з рахунком 2:0 узяли гору над командою «Дніпро Честь» (дубль оформив Петро Корнага, ще один м'яч забив Микола Швець).

Матчі наступного, третього з'їзного раунду відбудуться 27-28-го червня в Рівному.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПЕРШОЇ ЛІГИ:

1. «Сталь Буковина» (Чернівці) – 21-не очко;

2. «Покрова АМП-2» (Львів) – 19 очок;

3. «АМП Вінниця» – 12 очок;

4. «Дніпро Честь» (Дніпро) – 10 очок;

5. «Подільські Вовки» (Хмельницький) – 8 очок;

6. «Верес Мрія» (Рівне) – 8 очок;

7. «Кривбас АМП» (Кривий Ріг) – 8 очок;

8. «Оболонь Прорив» (Київ) – 7 очок;

9. «Титани» (Житомир) – 6 очок;

10. «Січ» (Запоріжжя) – 1-не очко.