Футболістки «Янтарочки» відвідали Румунію!

22.05.2026 21:31

Юні футболістки новояворівської «Янтарочки» як чинні срібні призерки всеукраїнського турніру «Кубок розвитку» серед гравчинь 2014-2015-го років народження разом зі своїми однолітками з Одещини, Полтавщини та Рівненщини з 13-го до 19-го травня взяли участь у міжнародному футбольному таборі в Румунії.

Наші дівчата на чолі з тренером Зеновієм Писюрою не лише отримали новий досвід за кордоном, удосконалили свою командну взаємодію під час щоденних тренувань, товариських ігор і дитячого фестивалю «Football for Environment», а й знайшли нових друзів і побували на екскурсії мальовничим поселенням Могошаї й Палацом Парламенту в Бухаресті, який є однією з найвизначніших румунських архітектурних пам'яток.

Ця пізнавальна поїздка відбулася за підтримки УЄФА, Румунської асоціації футболу та Фундації УАФ.