«Корміл» розгромно переміг у плей-оф чемпіонату аматорів!

31.05.2026 15:32

Підопічні Богдана Костика в першому матчі чвертьфіналу плей-оф чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2025/2026 п'ять разів розписалися у воротах «Рокити» з Полтавської області.

ФСК «Корміл» (Яворів) – ФК «Рокита» 5:1
Голи: Гладкий (30 з пен.); Добрянський (46); Шандра (47); Равлик (75); Драган (88) – Громенко (61).
«Корміл»: Саган Денис, Мудрик Владислав (Климак Владислав, 85), Вовкун Артем (Дещиця Іван, 67), Радюк Тарас, Мацелюх Олег, Шандра Олег (Дмитришин Тарас, 63), Іваночко Юрій, Добрянський Роман (Драган Василь, 62), Янчак Вадим (Пилипчук Данило, 63), Равлик Віталій (Пазеняк Віталій, 87), Гладкий Володимир (Деда Ярослав, 62)
«Рокита»: Каніболоцький Антон, Мохначук Дмитро, Сапай Вадим, Дудка Микита (Войченко Костянтин, 46), Скляренко Іван, Остапенко Станіслав, Бойко Микола, М'якушко Сергій, Самбурський Володимир (Громенко Владислав, 46), Місяйло Андрій (Шаповалов Святослав, 49), Дарда Андрій (Морозов Леонід, 65)
Вилучення: Остапенко (68, друге попередження).

На 28-ій хвилині гри досвідчений голкіпер Антон Каніболоцький, який удосталь пограв на професіональному рівні, збив у власних володіннях Володимира Гладкого – арбітр призначив пенальті. Вирок з одинадцятиметрової позначки впевнено виконав сам постраждалий – 1:0, це вже дев'ятий гол Гладкого в цьому чемпіонаті.

Щойно розпочався другий тайм, Роман Добрянський у карному майданчику отримав передачу від Юрія Іваночка і пробив низом у дальній кут воріт – 2:0. Блискавично господарі забили втретє: Гладкий на лівому фланзі штрафної асистував Олегу Шандрі, й Олег засвітив на табло 3:0.

На 61-ій хвилині Владислав Громенко реалізував вихід віч-на-віч із Денисом Саганом – 3:1. Згодом, після того, як через вилучення гості залишилися вдесятьох, Віталій Равлик із лівого краю футбольного поля увірвався в штрафну й розрядив гармату у ближній – 4:1.

Масну крапку наприкінці поєдинку поставив Василь Драган, завдавши влучного удару з лінії штрафної після передачі Ярослава Деди – 5:1!

Таким чином колектив з Яворова створив собі хорошу перевагу перед виїзним матчем-відповіддю з «Рокитою», який відбудеться через тиждень.

Результати перших матчів 1/4 фіналу плей-оф:

ФСК «Корміл» (Яворів, Львівська обл.) – ФК «Рокита» (Полтавська обл.) 5:1

ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – «Авангард» (Лозова, Харківська обл.) 1:3

«Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – «Агрон» (Великі Гаї, Тернопільська обл.) 0:0

«Агротех» (Тишківка, Кіровоградська обл.) – «Дністер» (Заліщики, Тернопільська обл.) 1:3