«Корміл» зіграє у фіналі чемпіонату аматорів!

20.06.2026 17:09

Колектив з Яворова в півфінальному матчі-відповіді плей-оф чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2025/2025 у серії післяматчевих пенальті здолав лозівський «Авангард» із Харківщини.

«Авангард» (Лозова) – ФСК «Корміл» (Яворів) 2:2, серія пенальті 3:4 (перший матч 0:0)
Голи: Соколан (59); Гребенюк (85 з пен.) – Равлик (26; 71).
«Авангард»: Мурга Олег, Воловик Олег, Полюлях Микита (Олійник Ростислав, 38), Череватенко Павло, Жичиков Максим, Коркішко Дмитро, Сухомлин Едуард, Веприцький Євген (Гребенюк Кирило, 79), Галушка Владислав (Боровик Роман, 67), Мігунов Олександр (Сокололан Євгеній, 46), Гладкий Олександр (Недай Владислав, 114)
«Корміл»: Герич Роман, Мудрик Владислав, Дещиця Іван, Радюк Тарас, Мацелюх Олег, Шандра Олег (Драган Василь, 53), Іваночко Юрій (Дмитришин Тарас, 90+6), Добрянський Роман (Деда Ярослав, 78), Климак Владислав (Пазеняк Віталій, 78), Равлик Віталій, Гладкий Володимир

У середині першої половини зустрічі яворівці заробили штрафний на лівому фланзі неподалік карного майданчика: Віталій Равлик зі стандарту вгатив під поперечину – 1:0!

На 59-ій хвилині гри Дмитро Коркішко з лівого краю футбольного поля увірвався у штрафну, блискавично віддав передачу Євгенію Соколану, і той пробив у ближній кут воріт – 1:1.

Та вже невдовзі вагоме слово знову сказав Равлик, на швидкості забігши у володіння суперника і з лівої вистріливши низом під стійку – 2:1!

Під завісу другого тайму Євгеній Соколан заробив пенальті. Вирок із точки впевнено виконав Кирило Гребенюк – 2:2.

Таким чином командам довелося зіграти ще дві додаткові 15-хвилинки. Оскільки після них рахунок не змінився, переможця визначили в серії післяматчевих пенальті.

Серія пенальті: Віталій Равлик – 0:1, Едуард Сухомлин – 1:1, Тарас Дмитришин – 1:2, Євгеній Соколан – 2:2, Владислав Мудрик – 2:2 (воротар), Олег Воловик – 2:2 (воротар), Ярослав Деда – 2:3, Роман Боровик – 3:3, Володимир Гладкий – 3:4, Кирило Гребенюк – 3:4 (воротар).

У фінальному протистоянні, яке складатиметься з однієї гри на нейтральному полі, яворівці зійдуться в герці з представником Кіровоградщини тишківським «Агротехом», який за підсумком двох поєдинків пройшов у півфіналі великогаївський «Агрон» із Тернопільської області (3:1, 1:1).