Львівські арбітри у трійці призерів!

16.12.2019 17:19

Команда Комітету арбітрів Львівської області посіла третє місце в цьогорічному, вже 25-му за ліком, щорічному турнірі пам'яті першого українського рефері ФІФА Миколи Балакіна, в якому загалом змагалися 14 учасників.

Представники футбольної Феміди Львівщини виграли групу, здолавши опонентів із Рівненської (3:1), Вінницької (2:0) областей, команду жінок арбітрів України (5:1) і розписавши «суху» мирову з колегами з Чернігівщини. Однак в одноколовому фінальному турнірі львів'яни поступилися по 0:1 Київській та Запорізькій областям і стали третіми.

У підсумку запоріжці здобули трофей, який є перехідним, здолавши киян із рахунком 2:0.

Склад команди Комітету арбітрів Львівської області: Олександр Шандор (голкіпер), Юрій Можаровський, Мирон Біць, Степан Лапко, Роман Блавацький, Василь Файда, Назарій Цмоканич, Роман Проць, Тарас Козак, Юрій Суряк та Юрій Ковальчук.

Уже черговий рік до змагань їх готував Голова Комітету арбітрів Львівської області Андрій Шандор, якого визнали найкращим тренером цьогорічного Меморіалу Миколи Балакіна.

Найбільше м'ячів (6) за колектив зі Львова забив його капітан Юрій Можаровський.

До слова, честь команди жінок-арбітрів України захищали львів'янки Софія Причина та Ірина Чайка.

Нагадаємо: наші рефері тричі тріумфували на турнірі пам'яті Миколи Балакіна – у 2003-му, 2006-му і 2018-му роках.

Вітаємо львівських арбітрів із потраплянням у трійку призерів!