Олександр Шевченко знову допоміг медикам

04.04.2020 12:52

За особистого фінансового сприяння Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка для 8-ої клінічної лікарні Львова, що є в місті третьою в черзі на прийом пацієнтів із підозрою на захворювання коронавірусом COVID-19, закуплено допомогу на загальну суму 250 тисяч гривень.

«Олександр Шевченко звернувся до нас із пропозицією допомогти нашому медичному закладу. Вирішили придбати подушки, матраци, ковдри, простирадла та комплекти постільної білизни, які використовуватимемо для пацієнтів та медперсоналу. Ці речі часто перуться, зношуються, тому їх потрібно багато. Щиро вдячні Олександру Яковичу за підтримку і допомогу!», – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ завідувач травматологічного відділення 8-ої клінічної лікарні міста Львова Василь Трунквальтер.

Нагадаємо: раніше Олександр Шевченко долучився фінансово до акції благодійного фонду «Ridni», коли лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи було передано засоби індивідуального захисту.

Окрім цього, він ініціював й особисто профінансував надання допомоги футбольним ветеранам і дитячим будинкам нашого регіону.

«Дуже важливо під час епідемії коронавірусу, від якої потерпає увесь світ, підтримати морально і матеріально медиків, котрі дбають про наше здоров'я, – наголосив Олександр Шевченко. – Добрі справи робити легко. Радий, що команда Львівської Асоціації футболу допомагає мені здійснювати цю благородну місію. Я і надалі надаватиму допомогу всім, хто цього потребує».

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.