«Карпатівці» перемогли на турнірі в Жидачеві

16.05.2022 14:54

У фіналі благодійного товариського турніру «Все для Перемоги» на жидачівському стадіоні «Авангард» львівські «Карпати» здолали юних вихованців (U-19) київського Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, забивши в їхні ворота 3 «сухі» м'ячі (голами відзначилися Ростислав Тарануха, Денис Кожанов та Амбросій Чачуа).

Завдяки проведенню цих змагань зібрали понад 41-ну тисячу гривень на підтримку Збройних сил України і Територіальної оборони Львівщини.

Перед цим львів'яни у півфіналі розібралися зі стрийською «Скалою 1911» – 2:0. Кияни на цій стадії після мирової 1:1 в основний ігровий час (грали два тайми по 25 хвилин) у серії післяматчевих пенальті обіграли жидачівський «Пульс-Авангард» – 4:1.

Колективи, які не вийшли до фіналу, зійшлися в дуелі за 3-тє місце – стрияни з рахунком 2:1 узяли гору над жидачівцями.

«Карпатам» вручили ексклюзивний кубок. Водночас кожна з команд отримала пам'ятну грамоту за участь у турнірі.

Організатори турніру наголосили, що в цих змаганнях основною метою було не визначення переможців і призерів, а спільними зусиллями зібрати кошти для захисників нашої держави.