Збірна Львівщини – знову у фіналі Кубка регіонів УАФ!

13.08.2022 16:03

У півфінальному матчі наші хлопці забили 3 «сухі» м'ячі у ворота опонентів із Полтавщини і втретє поспіль вийшли до фіналу Кубку регіонів УАФ, де зійдуться в герці зі збірною Івано-Франківської області.

Збірна Львівської області – Збірна Полтавської області 3:0
Голи: Гнатів (43); Попиль (67; 76).
Збірна Львівської області: Бурмас Мар'ян, Слав'як Назарій, Іванишин Павло, Дзюрах Роман, Борик Андрій, Лебеденко Андрій (Підлісецький Олег, 36), Шандра Олег (Курилишин Андрій, 58), Оленич Андрій, Юськевич Іван (Ціпора Денис, 69), Равлик Віталій (Михальчук Ростислав, 78), Гнатів Роман (Попиль Володимир, 65)
Запасні: Чачунь Роман, Бунда Богдан.
Головний тренер: Богдан Костик. Тренер: Тарас Данилюк. Тренер воротарів: Євген Ющишин.
Збірна Полтавської області: Котляров Ярослав, Гринь Артем, Бабенко Владислав (Зачепило Ігор, 83), Марков Артем (Собченко Андрій, 65), Труба Костянтин (Данилейко Євген, 36), Лавський Дмитро, Бірюк В'ячеслав, Алєксєєнко Владислав (Топтун Євген, 69), Мисюра Сергій, Войченко Костянтин, Кірпіченко Роман (Шегибаєв Олександр, 77)
Запасні: Педько Микола, Даценко Максим.
Головний тренер: Віктор Пожечевський.
Вилучення: Костик (36).
Стадіон «Княжа-Арена», Щасливе Київської області.
Волею жеребу на попередніх етапах Кубка регіонів Української асоціації футболу львів'яни зіграли двічі – розгромили збірні Волинської (11:0) та Вінницької областей (4:1), а полтавці зіграли лише раз, мінімально здолавши Донецьку область (2:1). До очної дуелі обидві команди підходили з величезною відповідальністю, адже розуміли, що в ній вирішується доля путівки до фіналу.

Бурхливі емоції переповнювали гру. Наставник збірної Львівщини Богдан Костик дуже переживав за свою команду, тож часто апелював до арбітрів через невдоволення їхніми діями, за що вже до 36-ої хвилини встиг отримати червону картку.

Запал головного тренера передався і його підопічним, які під завісу першої половини протистояння відкрили рахунок: Віталій Равлик відірвався від суперників, промчав флангом, подав на дальню стійку, Іван Юськевич скинув маківкою на Романа Гнатіва, й той завдав удару в дотик – 1:0.

На 65-ій хвилині Гнатіва замінив Володимир Попиль і продовжив його забивну справу. За мить після виходу на поле Володя замкнув головою подачу Андрія Борика – 2:0. На 76-ій хвилині він вирвався на оперативний простір і пробив повз голкіпера – 3:0, важка, але впевнена перемога наших хлопців!

Тепер попереду в них фінал – у понеділок, 15-го серпня, аматорська збірна Львівської області у вирішальній дуелі Кубка регіонів УАФ побореться за трофей зі збірною Івано-Франківської області, яка у півфіналі розгромила збірну Черкащини (3:0).Автор світлини: Бачукі ДАРСАНІЯ. Більше фото дивіться на нашій Facebook-сторінці.