ЛСК «Погонь» – бронзовий призер чемпіонату юніорів-2025!

17.10.2025 19:01

Сьогодні в заключному турі цьогорічного чемпіонату Львівської області серед юніорських команд Вищої ліги (U-19) львівська «Погонь» наприкінці гри вирвала перемогу над шептицьким «Шахтарем» і гарантувала собі бронзові нагороди.

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЮНІОРІВ, СЕЗОН-2025

П'ятниця, 17-те жовтня.

ВИЩА ЛІГА

«Шахтар» (Шептицький) – ЛСК «Погонь» (Львів) 0:1
Гол: Василенко (77).
«Шахтар»: Берчак Михайло, Корнова Станіслав, Басюк Назар, Цюняк Владислав, Соляник Дмитро, Славич Захар, Дубецький Максим, Гаврик Михайло, Максименко Лук'ян, Сінчук Назар (Кіт Дмитро, 41; Комлєв Матвій, 68), Яцишин Роман (Берчак Павло, 41)
Старший тренер: Руслан Мартич.
«Погонь»: Швагуляк Дем'ян, Чубач Роман, Винту Роман, Жадан Тимофій, Василенко Максим, Карапата Захар-Михайло, Жежулов Артур, Луківський Артем, Смирнов Михайло (Кулик Дмитро, 75), Педь Олександр (Шевців Роман, 55), Самчук Вадим (Марчук Тарас, 80)
Старший тренер: Дмитро Лобасюк.
Арбітр: Андрій Шевчик.
Асистенти арбітра: Максим Варениця, Дам'ян Манько.
Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков.
Стадіон «Шахтар» ім. Петра Олійника, Шептицький.

Нагадаємо, що чемпіоном Львівської області серед юніорських команд Вищої ліги (U-19) цьогоріч став новояворівський «Гірник», срібним призером – ДЮСШ «Мостиська».На фото: ЛСК «Погонь» (Львів) – бронзовий призер чемпіонату Львівської області серед юніорських команд (U-19) Вищої ліги сезону 2025-го року.