Прем'єр-ліга Львівщини-2025: найкращі у другому колі

11.11.2025 11:42

Комітет проведення змагань Львівської асоціації футболу сформував символічну збірну Прем'єр-ліги Львівщини за підсумками матчів другого кола.

Голкіпер: Михайло ГРИЦАЛЬ (ФК «П'ятничани»).

Лінія захисту: Остап ГРОСЬ (СК «Нафтовик» Борислав), Тарас РАДЮК (ФСК «Корміл» Яворів), Юрій КУЛЬМАТИЦЬКИЙ (ФК «Мостиська»).

Лінія півзахисту: Дмитро КРИВОРУЧИШАК (СК «Нафтовик» Борислав), Богдан ІВАНЧЕНКО (СК «Нафтовик» Борислав), Віталій ПОЛЮГА (ФСК «Корміл» Яворів), Андрій МАТИС (ФК «Мостиська»).

Лінія нападу: Роман ГНАТІВ (СК «Нафтовик» Борислав), Юрій СВЯТИЙ (ФК «Мостиська»), Іван Бутим (МФК «Галичина» Дрогобич).

Відзначимо, що до потенційних кандидатів у символічну збірну не включаються футболісти, які у другому колі обласного чемпіонату мали професіональні контракти або ж були вилучені з футбольного поля за серйозні ігрові порушення.

Читайте також: Прем'єр-ліга Львівщини-2025: найкращі в першому колі