ФК «П'ятничани» – вже з нагородами!

24.11.2025 15:03

Вчора відбулося офіційне нагородження футбольної команди з П'ятничан Стрийського району, яка цьогоріч стала бронзовим призером Прем'єр-ліги Львівської області.

В обласному чемпіонаті сезону 2025-го року п'ятничанці на чолі з тренером Богданом Вітрівим здобули 15 перемог, тричі зіграли внічию і 6 разів зазнали поразок. При цьому вони забили 42 голи і пропустили найменше серед усіх учасників «прем'єрки» – лише 18 м'ячів.

Таким чином «П'ятничани» вдруге поспіль потрапили в медальний залік елітного футбольного дивізіону Львівщини – торік підопічні Богдана Вітріва вибороли «срібло».

Світлина Юліани Турок.