Символічна збірна сезону Прем'єр-ліги Львівщини-2025

28.11.2025 10:19

Комітет проведення змагань Львівської асоціації футболу сформував символічну збірну Прем'єр-ліги Львівщини за підсумками сезону 2025-го року.

Відзначимо, що до неї могли потрапити футболісти, які зіграли щонайменше 20 матчів і не отримували червоних карток.

Голкіпер: Василь ГОЛУБІЦЬКИЙ (СК «Нафтовик») – 24 матчі.

Лінія захисту: Василь ДРАГАН (ФСК «Корміл» Яворів) – 23 матчі і 2 голи, Юрій АНТОНІВ (ФК «П'ятничани») – 22 матчі й 1 гол, Андрій БУДЯК (СК «Нафтовик» Борислав) – 23 матчі і 5 голів.

Лінія півзахисту: Богдан ІВАНЧЕНКО (СК «Нафтовик» Борислав) – 21 матч і 12 голів, Дмитро КРИВОРУЧИШАК (СК «Нафтовик» Борислав) – 23 матчі і 5 голів, Віталій КРИВОРУКА (ФК «Мостиська») – 24 матчі й 11 голів, Андрій МАТИС (ФК «Мостиська») – 23 матчі і 6 голів.

Лінія нападу: Іван БУТИМ (МФК «Галичина» Дрогобич) – 23 матчі і 20 голів, Святослав ЗУБАР (ФСК «Гірник» Новояворівськ) – 21 матч і 16 голів, Юрій СВЯТИЙ (ФК «Мостиська») – 21 матч і 15 голів.