«Колос» (Городок) отримав нагороди!

29.11.2025 22:14

Наприкінці цього тижня відбулося офіційне нагородження новоспеченого срібного призера Першої ліги Львівської області – городоцького «Колоса».

В сезоні 2025-го року колектив із Городка на чолі з тренером Романом Дячком здобув 45 залікових балів (14 перемог, 3 нічиї, 5 поразок за різниці забитих/пропущених м'ячів 44:24) і фінішував на другій сходинці турнірної таблиці.

Світлина Василя Лісного.