Юніорів Підберізцівської ТГ нагородили в Куликові!

01.12.2025 18:40

Команда «Білка» з Підберізцівської територіальної громади, яка цього сезону виборола бронзові медалі в юніорському чемпіонаті Львівської області серед колективів Першої ліги, в останній день осені отримала нагороди.

Нагадаємо, що цьогоріч футболісти «Білки» на чолі з тренерами Степаном Сахником і Максимом Пастухом виграли Групу А, після чого на вирішальному етапі чемпіонату в заключному матчі гарантували собі третю сходинку в турнірній таблиці, з рахунком 5:3 здолавши конкурента з Бібрської міської громади.