Новороздільці дочасно виграли Першу лігу Львівської області. Після цього вони оформили собі солодку вишеньку на торті, здобувши Кубок Львівщини і в ході цього турніру втерши носа прем'єр-ліговим колективам.
На днях «Новий Розділ» провів урочисте закриття сезону й отримав заслужені нагороди.
Нагадаємо, що відкритим голосуванням керівників футбольних клубів, капітанів та наставників Романа Білого у складі новороздільської команди визнали найкращим голкіпером, його одноклубників Ігоря Острувку та Юрія Музику – відповідно найкращими захисником і півзахисником, Андрія Гарапця – найкращим тренером цьогорічної Першої ліги Львівщини.
Світлина Олени Мотичак.