Усе розпочалося з хвилини мовчання за полеглими воїнами, за загиблими внаслідок російської агресії та футбольними особистостями Львівщини, які відійшли у вічність, і спільного виконання Державного славня України.
Делегати Конференції заслухали, обговорили і затвердили звіт Виконавчого комітету й голови Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка за період із червня 2024-го до грудня 2025-го року, а також звіт Ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність ЛАФ за цей проміжок часу.


Олександр Якович зокрема зосередив увагу присутніх на підсумках регулярних обласних змагань серед дорослих та юнацьких команд, на розвитку дитячо-юнацького, жіночого футболу й ампфутболу, досягненнях аматорських і професіональних футбольних колективів нашого регіону на всеукраїнській арені та соціальних ініціативах Львівської асоціації футболу.
Конференція на підставі рекомендації Виконкому ЛАФ прийняла в асоційовані члени ЛАФ футбольні клуби «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) і «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир), виключивши з членів Львівської асоціації футболу ПФК «Львів» у зв'язку з тим, що він утратив статус учасника змагань серед команд професіональних футбольних клубів.

Розглянувши пропозицію Олександра Шевченка, членом Апеляційного комітету ЛАФ обрали Олега Кузика.
Наприкінці Конференції Олександр Шевченко вручив відзнаки від УАФ за особистий внесок у розвиток футболу та з нагоди ювілеїв: орден «Легенда українського футболу» – Ярославу Грисю, нагрудний знак «Команда понад усе» – Андрію Смольському, почесні грамоти – Василю Гавалку й Роману Процю, подяку – Володимиру Міняйлу.





Світлини Михайла ПАХОЛЮКА. Більше фото дивіться на нашій Facebook-сторінці.