У Мостиськах нагородили юніорську команду

23.12.2025 17:32

Уже не один рік юні футболісти з Мостиськ перебувають на провідних ролях в обласних змаганнях.

Цього сезону вони під керівництвом тренера Андрія Шагала стали срібними призерами чемпіонату Львівщини серед юніорів у Вищій лізі і фіналістами юніорського Кубка.

За ці досягнення ДЮСШ «Мостиська» на вихідних отримали від Львівської асоціації футболу заслужені нагороди. 

Світлина Мостиської міської ради.