У Мостиськах нагородили юніорську команду
23.12.2025 17:32
Уже не один рік юні футболісти з Мостиськ перебувають на провідних ролях в обласних змаганнях.
Цього сезону вони під керівництвом тренера Андрія Шагала стали срібними призерами чемпіонату Львівщини серед юніорів у Вищій лізі і фіналістами юніорського Кубка.
За ці досягнення ДЮСШ «Мостиська» на вихідних отримали від Львівської асоціації футболу заслужені нагороди.
Світлина Мостиської міської ради.