В сезоні 2025-го року бориславці приємно здивували футбольну спільноту. Вони дали гідний бій усім суперникам, у першому колі з вагомим відривом від найближчих переслідувачів під керівництвом тренера Олександра Бойка стали одноосібними лідерами й попри всі труднощі фінішували в чемпіонаті на вершині турнірної таблиці Прем'єр-ліги (17 перемог, 4 нічиї, 3 поразки за різниці забитих/пропущених м'ячів 41:20).
Індивідуальними нагородами від Львівської асоціації футболу відзначили двох гравців колективу з Борислава: Остапа Грося як найкращого захисника та Богдана Іванченка як найкращого футболіста і півзахисника обласної «прем'єрки».
Світлина Бориславської міської ради.