Меморіал Юста-2026: Борислав упевнено вийшов у плей-оф

06.02.2026 21:44

У другому матчі на груповому етапі цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста бориславський «Нафтовик» розгромив «Легіон» зі Стільська й дочасно гарантував собі путівку до 1/8 фіналу.

МЕМОРІАЛ ЕРНЕСТА ЮСТА-2026. ГРУПОВИЙ ЕТАП

П'ятниця, 6-те лютого.

ГРУПА 7

СК «Нафтовик» (Борислав) – «Легіон» (Стільсько) 6:0
Голи: Іванченко (6); Равлик (23); Гриб (38); Биків (45); Коркішко Вол. (49); Бучко (57).
«Нафтовик»: Голубіцький Василь (Красносельський Олександр, 46; Мицько Володимир, 82), Луців Олег, Грось Остап, Мельникович Василь, Міхеєв Дмитро (Бучко Ростислав, 46), Криворучишак Дмитро, Яворський Павло (Скалич Мар'ян, 69), Равлик Василь (Коркішко Василь, 82), Іванченко Богдан (Коркішко Володимир, 46), Гриб Андрій (Колодій Іван, 69), Биків Сергій (Гузій Святослав, 46)
«Легіон»: Дейнека Валентин, Фарина Володимир, Білявський Юрій, Мельничук Віталій, Кравчук Микола, Гудиш Володимир, Качмар Орест, Лема Мар'ян, Нога Тарас, Каньовський Мартин (Якименко Віталій, 24), Грица Тарас
Арбітр: Микола Бобак.
Асистенти арбітра: Микола Лисенко, Борис Бурич.
Спостерігач арбітражу: Роман Проць.
Стадіон «Арена Довге», Довге Стрийського р-ну.