Зважаючи на перехід обласних футбольних змагань на схему «осінь/весна», цьогоріч учасники чемпіонату і першостей зіграють в одне коло.
У «прем'єрці» за чемпіонство з 5-го квітня до 27-го червня змагатимуться тринадцять команд:
СК «Нафтовик» (Борислав)
ФСК «Корміл» (Яворів)
ФК «П'ятничани»
ФСК «Гірник» (Новояворівськ)
ФК «Миколаїв»
ФК «Мостиська»
ЛСК «Погонь» (Львів)
«Покрова» (Львів)
МФК «Галичина» (Дрогобич)
«Рух-3» (Львів)
«Сокаль-Датський текстиль»
ФК «Олесько»
ФК «Новий Розділ»

У Першій лізі Львівщини з 5-го квітня до 28-го червня за медалі боротимуться чотирнадцять колективів:
СК «Воля» (Братковичі)
«Колос» (Городок)
«Скала» (Вільховець)
ФК «Жовква»
«Карпати-Кам'янка» (Кам'янка-Бузька)
ФК «Миколаїв-2»
СК «Турбо» (Березів)
СФК «Трускавець»
ФК «Рава 2025» (Рава-Руська)
«Динамо» (Львів/Пустомити)
АФ «Скала 1911» (Стрий)
«Босота» (Чорнушовичі)
ФК «Лопатин»
ФК «Стрілків»
Відповідний формат і терміни проведення змагань у Прем'єр- та Першій лігах Львівщини, а також склади обох ліг має затвердити на своєму засіданні Виконавчий комітет Львівської асоціації футболу.
Світлини Вероніки СМОЛЬСЬКОЇ.