Кубок Львівщини-2026 стартував!

01.03.2026 16:05

У перенесеному матчі групового етапу цьогорічного розіграшу Кубка Львівської області футболісти яворівського «Корміла» ще до перерви тричі розписалися у воротах березівського «Турбо».

КУБОК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2026. ГРУПОВИЙ ЕТАП

Неділя, 1-ше березня.

ГРУПА 4

ФСК «Корміл» (Яворів) – СК «Турбо» (Березів) 3:0
Голи: Деда (10; 14); Янчак (19).
«Корміл»: Саган Денис (Вольбин Богдан, 83), Пазеняк Віталій (Драган Василь, 75), Радюк Тарас (Мудрик Владислав, 75), Дещиця Іван, Мацелюх Олег, Шандра Олег, Полюга Віталій (Сюбаєв Артем, 68), Добрянський Роман (Іваночко Юрій, 75), Янчак Вадим (Дмитришин Тарас, 68), Равлик Віталій, Деда Ярослав
Головний тренер: Богдан Костик.
«Турбо»: Федишин Володимир, Дуч Мар'ян (Глушко Ростислав, 71), Кенийз Олександр, Яблонський Віктор, Тимець Назарій (Шеремета Ігор, 71), Головатюк Юрій, Шумський Данило, Коткевич Максим, Савків Ярослав (Петрович Андрій, 62), Ярема Святослав, Подьо Юрій
Головний тренер: Віталій Турій.
Арбітр: Володимир Міняйло.
Асистенти арбітра: Владислав Міняйло, Юрій Ковальчук.
Спостерігач арбітражу: Віктор Кравченко.
Стадіон «Сокіл», Львів.