«Фенікси» розгромили на виїзді «Чернігів»

21.03.2026 12:56

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» у першому після зимової перерви матчі в чемпіонаті Першої ліги України сезону-2025/2026 забив чернігівцям чотири голи.

ФК «Чернігів» – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 1:4
Голи: Новіков (34) – Сидоренко (15); Ременяк (26); Оріховський (48); Синиця (87).
«Чернігів»: Татаренко Максим, Картушов Єгор, Шаповал Владислав, Шушко Павло (Романченко Анатолій, 46), Шумило Максим, Бибік Артур (Безбородько Дмитро, 76), Койдан В'ячеслав (Мироненко Дмитро, 68), Шалфєєв Єгор (Столярчук Андрій, 68), Сердюк Максим, Тепляков Микита (Безгубченко Джиліндо, 46), Новіков Андрій
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Балаба Назар, Горін Віталій (Чорноморець Олександр, 46), Гагун Роман (Кусий Андрій, 90), Кучеров Валерій, Оріховський Павло, Синиця Олег, Сидоренко Владислав (Ковалюк Роман, 86), Ременяк Артур (Ревакович Ростислав, 90), Кисленко Сергій (Радченко Максим, 76)

Лік забитим м'ячам на 15-ій хвилині гри ударом із гострого кута відкрив Владислав Сидоренко – 1:0. Через деякий час Артур Ременяк реалізував вихід один на один із воротарем – 2:0.

До перерви чернігівці скоротили відставання: ворота Віталія Жупанського з меж штрафної площі вразив Андрій Новіков – 2:1.

Невдовзі після початку другого тайму Павло Оріховський красивим пострілом зі стандарту зняв павутинку з верхнього кута воріт Максима Татаренка – 3:1.

Незадовго до фінального свистка підмонастирці вибігли у стрімку атаку, яка завершилася голом від Олега Синиці – 4:1!

У наступному турі, в суботу, 28-го березня, «Фенікс-Маріуполь» прийматиме одеський «Чорноморець».