«Корміл» поділив очки з чемпіоном Тернопільщини

22.03.2026 18:28

Перенесена очна зустріч яворівського «Корміла» та великогаївського «Агрона» в рамках восьмого туру чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2025/2026 завершилася безгольовою мировою.

ФСК «Корміл» (Яворів) – «Агрон» (Великі Гаї) 0:0
«Корміл»: Саган Денис, Радюк Тарас, Вовкун Артем (Драган Василь, 77), Пазеняк Віталій (Мацелюх Олег, 46), Шандра Олег (Деда Ярослав, 81), Полюга Віталій, Іваночко Юрій, Янчак Вадим, Добрянський Роман (Дещиця Іван, 46), Равлик Віталій, Пилипчук Данило (Гладкий Володимир, 59)
«Агрон»: Мазур Руслан, Соколовський Юрій, Андрієшин Роман, Щербатюк Євген, Скакун Андрій, Кохман Ігор, Мостовий Володимир, Білик Валентин (Кривдік Микола, 90+6), Гром'як Тарас, Федчишин Іван (Кобеля Олександр, 90+1), Семенець Богдан (Луцик Руслан, 81)
Вилучення: Кохман (70, друге попередження).

Із середини другого тайму гостям довелося грати вдесятьох, адже другу жовту картку отримав Ігор Кохман. У більшості хлопці з Яворова посилили тиск на ворота колективу з Великих Гаїв, але не змогли зламати грамотну оборону суперника.

Наступної неділі «Корміл» зіграє на виїзді перенесений матч десятого туру із сарненським «Маяком».