Він у парі з львів'янином Павлом Кравчуком асистував арбітру Олегу Кузику зі Стрия в поєдинку двадцять другого туру між закарпатськими «Вільхівцями» і «Самбором – Нивою-2» з Тернополя. Звітне протистояння завершилося мінімальною звитягою тернопільської команди (1:0).
Вітаємо Андрія Боднарчука з дебютом на новому рівні й бажаємо йому стрімкого кар'єрного росту!