«Фенікси» зазнали поразки у столиці

03.04.2026 18:36

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» у двадцять першому турі чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 тричі пропустив від київського «Лівого берега».

«Лівий берег» (Київ) – ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) 3:1
Голи: Воробчак (33); Волошин Н. (66; 81) – Балан (77).
«Лівий берег»: Жмурко Роман, Соколов Олег, Якимів Андрій, Самар Валерій, Сільва Сантош Сіднней, Банада Євген, Косовський Сергій (Тіщенко Віталій, 64), Соуза Да Сілва Дієго Енріке (Галоян Сімон, 78), Шастал Дмитро (Астахов Ернест, 86), Воробчак Назарій (Волошин Вікентій, 78), Флоренціо Бріто Венделл (Волошин Назар, 64)
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Горін Віталій, Чорноморець Олександр, Гагун Роман, Кучеров Валерій, Оріховський Павло (Радченко Максим, 70), Богданов Андрій (Кухарук Андрій, 46), Сидоренко Владислав (Ковалюк Роман, 70), Синиця Олег (Ревакович Ростислав, 82), Кисленко Сергій (Грицак Назар, 70)

Рахунок на 33-ій хвилині гри відкрили господарі: після подачі Сільви Сідннея на дальню стійку влучним ударом відзначився Назарій Воробчак – 0:1.

Ближче до середини другої половини протистояння Назар Волошин отримав м'яча на правому фланзі штрафної площі й довів справу до 0:2.

Згодом Денис Балан скоротив відставання до мінімуму, пробивши під поперечину – 1:2. Та київська команда миттєво забила втретє: дубль до свого активу записав Назар Волошин, реалізувавши вихід один на один із воротарем – 1:3.

В наступному турі, в середу, 8-го квітня, «Фенікс-Маріуполь» прийматиме запорізький «Металург».