Куликівці розійшлися миром із житомирцями

04.04.2026 16:48

Футболісти «Куликова-Білки» втретє в чемпіонаті Другої ліги України сезону-2025/2026 поділили очки з житомирським «Поліссям-2».

ФК «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка) – «Полісся-2» (Житомир) 1:1
Голи: Волков (33) – Данфака (31).
«Куликів-Білка»: Данкович Роман, Береза Олег (Кашуба Михайло, 77), Ничипоренко Олег, Поповський Ілля, Савошко Олександр, Лебеденко Андрій (Малецький Павло, 77), Копил Сергій, Волков Даниїл (Бей Андрій, 87), Патуляк Віталій, Панасюк Олег (Кос Олег, 87), Галадей Дмитро (Шарабура Микита, 56)
«Полісся-2»: Талько Денис, Мельниченко Максим (Мезенцев Владислав, 54), Кобернюк Кирило (Матвіїв Юрій, 66), Данфака Мамаду Маді, Хадрой Анді, Панчишин Богдан, Раско Михайло, Караман Ярослав, Іванов Олександр, Микитюк Євгеній (Йока Джері, 66; Крамар Владислав, 90+2), Романчук Іван
Вилучення: Панчишин (90, друге попередження).

Команди обмінялися голами в першому таймі. На 31-ій хвилині протистояння після подачі з кутового сенегальський легіонер колективу з Житомира Мамаду Данфака головою спрямував кулю в сітку – 0:1.

А вже за мить Даниїл Волков скористався помилкою голкіпера на виході, підібрав м'яча поблизу лінії штрафної площі і пробив низом по порожніх воротах – 1:1.

У наступному турі, в середу, 8-го квітня, «Куликів-Білка» зіграє на виїзді проти команди «Самбір – Нива-2» (Тернопіль).