«Фенікс-Маріуполь» узяв гору над гостями із Запоріжжя!

08.04.2026 15:33

Перемогу підмонастирській команді в дуелі двадцять другого туру чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 із запорізьким «Металургом» приніс Сергій Кисленко, який відзначився дублем.

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – СК «Металург» (Запоріжжя) 2:1
Голи: Кисленко (14; 66) – Сітало (34).
Нереалізований пенальті: Іродовський (57, воротар).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис (Горін Віталій, 61), Балаба Назар, Чорноморець Олександр, Гагун Роман (Русин Ростислав, 61), Кучеров Валерій, Оріховський Павло (Радченко Максим, 88), Кухарук Андрій, Сидоренко Владислав, Синиця Олег (Ковалюк Роман, 77), Кисленко Сергій (Грицак Назар, 88)
«Металург»: Байда Назар, Ворона Максим, Ізотов Данило, Мамросенко Іван, Рудавський Михайло, Бандурін Олексій (Лісняк Радіон, 85), Місанов Максим (Клименко Владислав, 24), Борисенко Владислав (Зелінський Даниїл, 76), Сітало Артем, Кіріченко Данило, Іродовський Дмитрій

Господарі вийшли вперед уже на 14-ій хвилині матчу: Денис Балан навісив у штрафну площу, а Сергій Кисленко виграв верхову боротьбу і влучно пробив головою – 1:0.

Іще до перерви запоріжці зрівняли рахунок: м'яч опинився в Артема Сітала, й він із меж карного майданчика вистрілив під поперечину – 1:1.

На старті другої половини зустрічі колектив із Запоріжжя заробив пенальті. Одинадцятиметровий штрафний узявся пробивати Дмитрій Іродовський, але не зумів переграти голкіпера Віталія Жупанського.

А згодом дубль до свого активу записав Кисленко, отримавши пас від Андрія Кухарука і відправивши сферу в сітку буквально з метра – 2:1.

У наступному турі, найближчої неділі, «Фенікс-Маріуполь» зіграє в Чернівцях із місцевою «Буковиною».