Сьогодні він був головним арбітром протистояння між київським «Ребелом» та «Гірником-Спорт» із Горішніх Плавнів Полтавської області на стадіоні навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова в Києві. Звітна зустріч завершилася переконливою перемогою киян – 4:0.
Вітаємо Богдана з дебютом! Бажаємо йому стрімкого кар'єрного росту на ниві футбольного арбітражу і якомога більше вдалих ігор!