Наші молоді арбітри – на семінарі у столиці!
10.04.2026 11:36
Семеро представників Львівщини – арбітри Лев Орищак, Амраг Мірзаджанов і Владислав Кос, асистенти арбітра Данило Чопик, Василина Чіх, Вероніка Смольська і Леся Мориконь – на днях узяли участь у семінарі для слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання в Будинку футболу України.
Спершу вони прослухали лекції від досвідчених інструкторів, серед яких був і львів'янин Андрій Шандор, про новітню фізичну підготовку арбітрів та сучасні трактування ігрових порушень.
Після цього учасники семінару здали педагогічне тестування в залі й фітнес-тест на стадіоні Навчально-тренувального комплексу імені Віктора Баннікова.
