«Корміл» здолав на виїзді волинян

19.04.2026 17:10

Підопічні Богдана Костика після перерви забили два «сухі» м'ячі «Тростянцю» у тринадцятому турі аматорського чемпіонату України сезону-2025/2026.

ФК «Тростянець» – ФСК «Корміл» (Яворів) 0:2
Голи: Гладкий (72); Добрянський (90+4).
«Тростянець»: Гуменюк Владислав, Воробей Роман, Кобельчук Максим, Ожеховський Назарій, Портянко Олександр, Чепелюк Олександр, Зайчук Михайло (Микитюк Роман, 88), Сквіра Олег (Антонюк Іван, 78), Королюк Василь, Кіпруха Максим (Мозоль Владислав, 73), Борецький Юрій
«Корміл»: Герич Роман, Мудрик Владислав, Драган Василь, Мацелюх Олег, Дещиця Іван, Дмитришин Тарас, Шандра Олег (Полюга Віталій, 46; Радюк Тарас, 62), Іваночко Юрій, Янчак Вадим (Добрянський Роман, 89), Равлик Віталій (Гладкий Володимир, 46), Пилипчук Данило

В середині другої половини зустрічі Владислав Мудрик із правого флангу від лицевої лінії навісив на голову Володимиру Гладкому, і той влучно пробив з лінії воротарського – 1:0.

Наприкінці матчу колектив з Яворова подвоїв свою перевагу: Роман Добрянський спокійно увійшов у володіння суперників і завдав удару по воротах – 2:0.

У наступному турі, в неділю, 26-го квітня, «Корміл» зіграє вдома із заліщицьким «Дністром».