«Фенікси» зіграли внічию з «Інгульцем»

19.04.2026 17:25

Підмонастирський «Фенікс-Маріуполь» і петрівський «Інгулець» в очній зустрічі двадцять четвертого туру чемпіонату Першої ліги України сезону-2025/2026 забили на двох два м'ячі.

ФСК «Фенікс-Маріуполь» (Підмонастир) – «Інгулець» (Петрове) 1:1
Голи: Яновіч (88, автогол) – Могильний (67).
«Фенікс-Маріуполь»: Жупанський Віталій, Балан Денис, Балаба Назар (Кусий Андрій, 70), Чорноморець Олександр, Гагун Роман, Кучеров Валерій, Оріховський Павло (Грицак Назар, 70), Кухарук Андрій (Богданов Андрій, 60), Сидоренко Владислав (Ковалюк Роман, 79), Синиця Олег (Русин Ростислав, 61), Ременяк Артур
«Інгулець»: Жилкін Антон (Слуцький Олексій, 87), Малиш Станіслав-Нурі, Дихтярук Олександр, Бенедюк Артем, Дубілей Віталій, Манастирний Олег, Євтушенко Олександр (Яновіч Євген, 73), Тлумак Юрій (Рязанцев Ярослав, 73), Тузенко Данило (Урсолов Станіслав, 63), Касімов Дмитро (Могильний Богдан, 63), Профатило Євгеній (Безклейний Дмитро, 82)

На 67-ій хвилині гри Богдан Могильний у карному майданчику з гострого кута вразив ворота Віталія Жупанського – 0:1. А незадовго до фінального свистка Євген Яновіч зрізав плямистого у власні ворота – 1:1.

У наступному турі, в суботу, 25-го квітня, «Фенікс-Маріуполь» зустрінеться на виїзді з харківським «Металістом».