Збірна Львівщини здобула «срібло» в Кубку регіонів УАФ-2022

15.08.2022 17:18

Ведучи по ходу матчу 1:0, аматорська збірна Львівської області мінімально поступилася опонентам з Івано-Франківщини у фіналі цьогорічного Кубка регіонів УАФ.

Збірна Львівської області – Збірна Івано-Франківської області 2:3
Голи: Гнатів (33); Михальчук (120+1) – Камрадський (89; 115); Данищук (97).
Збірна Львівської області: Бурмас Мар'ян, Слав'як Назарій, Іванишин Павло, Дзюрах Роман, Борик Андрій, Лебеденко Андрій (Курилишин Андрій, 63), Шандра Олег (Підлісецький Олег, 46), Оленич Андрій (Ціпора Денис, 94), Юськевич Іван (Попиль Володимир, 72; Михальчук Ростислав, 110), Равлик Віталій, Гнатів Роман
Запасні: Чачунь Роман, Мацелюх Олег.
Головний тренер: Богдан Костик. Тренер: Тарас Данилюк. Тренер воротарів: Євген Ющишин.
Збірна Івано-Франківської області: Бобинець Андрій, Калин Денис, Данищук Володимир, Ковальчук Тарас, Лабич Володимир (Нагірняк Назарій, 110), Михальчук Павло, Дриган Богдан (Багрій Ярослав, 106), Блонський Владислав, Боднарук Андрій, Куртяник Олег (Камрадський Мирослав, 46), Стаднік Максим
Запасні: Заверуха Василь, Титов Дмитро, Шевченко Святослав, Дмитрук Іван.
Головний тренер: Віктор Данищук. Тренер: Олег Веприк.
Вилучення: Данищук (73, демонстративна незгода з рішенням арбітра); Веприк (73, демонстративна незгода з рішенням арбітра).
Арбітр: Віталій Романов. Асистенти арбітра: Максим Чертоляс, Олександр Беркут. Четвертий арбітр: Микола Балакін.
Спостерігач арбітражу: Сергій Задиран.
Навчально-тренувальний комплекс імені Віктора Баннікова, Київ.
Якщо збірна Львівської області втретє поспіль вийшла до фіналу Кубка регіонів Української асоціації футболу (раніше їй це вдавалося у 2016-му і 2018-му роках), то збірна Івано-Франківщини зробила це вперше. На шляху до вирішальної зустрічі обидві команди переконливо здолали своїх суперників: львів'яни розгромили збірні Волинської (11:0) та Вінницької областей (4:1), а івано-франківці – Чернівецьку (6:0) та Черкаську (3:0).

Перед стартом поєдинку на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв війни росії проти України. Наші хлопці одразу взяли м'яч під контроль, однак не поспішали форсувати події. Перший гострий момент вони створили на 27-ій хвилині гри: Віталій Равлик з лівого флангу навісив зі штрафного, а Роман Гнатів головою спрямував кулястого у хрестовину.
Невдовзі Іван Юськевич пробив упритул – воротар перевів на кутовий, після подачі з якого Гнатів відправив шкіряного у ворота – 1:0. У другій половині зустрічі підопічні Богдана Костика продовжили гнути свою лінію. На 85-ій хвилині все міг вирішити Володимир Попиль, але, опинившись перед голкіпером, завдав удару повз ворота.

За мить спрацювало неписане футбольне правило: «не забиваєш ти – забивають тобі». На 89-ій хвилині Мирослав Камрадський з півкола штрафної площі вдарив по центру, що стало несподіванкою для Мар'яна Бурмаса – 1:1 і командам довелося зіграти ще два тайми по 15 хвилин.

На 97-ій хвилині франківці на куражі вийшли вперед: номінальні гості подали з кутового, кулястий опинився у Володимира Данищука, і той вистрілив «дев'ятку» – 1:2. У другій 15-хвилинці наші збірники могли відновити рівновагу: після скидки Дениса Ціпори з-за меж карного майданчика потужно пробив Роман Гнатів – воротар у стрибку відбив його постріл, він же витягнув сферу з-під поперечини після класного удару головою Ростислава Михальчука.
А на 115-ій хвилині Камрадський оформив дубль, з меж штрафної площі вистріливши з гармати у верхній кут воріт – 1:3. В компенсований час Ціпора відкотив шкіряного на Ростислава Михальчука, і Ростислав із декількох метрів скоротив відставання до мінімуму – 2:3.

Вже за мить арбітр Віталій Романов дав фінальний свисток, який сповістив, що переможцем Кубка регіонів УАФ-2022 стала збірна Івано-Франківської області. Тож тепер прикарпатці представлять Україну на проміжному етапі Кубка регіонів УЄФА.

Під час церемонії нагородження наша команда отримала срібні медалі й диплом фіналіста з рук очільника Української асоціації футболу Андрія Павелка, першого віце-президента УАФ Анатолія Дем'яненка та віце-президента УАФ Олега Протасова.

Дякуємо хлопцям за старання, характер і самовіддачу на цьому престижному турнірі!