Великодні подарунки для ветеранів

17.04.2020 12:05

З ініціативи і за особистої фінансової підтримки Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка напередодні одного з найвеличніших релігійних свят – Великодня представники Будинку футболу Львівщини передали футбольним ветеранам нашого регіону півсотні великодніх наборів – паски, яйця і ковбасу.

Перед цим, згідно з традиціями, їх освятив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Сокільники отець Володимир Павлик.

У розмові з інформаційним центром ЛАФ священнослужитель наголосив: «Без служіння ближньому немає служіння Богові. Честь і хвала таким людям, як Олександр Шевченко. Він не лише на Пасху, а й увесь рік працює в цьому руслі. Нехай Господь благословляє людей, які мають милосердя і співчуття до ближнього. Це велика справа. В ситуації, яка склалася не тільки в Україні, а й у цілому світі, потрібно берегти себе, дотримуватися правил карантину і водночас єднатися в молитві. Після розп'яття Ісуса Христа прийшло Його Світле Воскресіння. Віримо, що після того, як ми переживемо випробування з коронавірусом, у наше життя прийде світло ще більшої віри».
Над реалізацією великодньої святкової акції працювала велика ініціативна група: заступник Голови ЛАФ Ростислав Заремба, заступник виконавчого директора ЛАФ Андрій Смольський, начальник відділу організаційної роботи ЛАФ Андрій Чулик, керівник Комітету арбітрів Львівської області Андрій Шандор, арбітри Віталій Семенів, Тарас Путас, Юрій Олійник, Олексій Лішик, Михайло Савка, Володимир Тенетко, спортивні журналісти Богдан Тимовчак, Тарас Радюкін, Василь Турків, телеоператор Тарас Ткач і фотограф Михайло Пахолюк. 

«Від початку карантину ми реалізували низку соціальних заходів. Завдяки Олександру Яковичу Шевченку Львівська Асоціація футболу надала допомогу медикам, котрі дбають про наше здоров'я, дитячим будинкам, ветеранам, які віддали спорту чимало сил і сьогодні потребують постійної опіки. Дізнавшись про це, президенти деяких футбольних клубів Львівщини висловили бажання допомогти нам у цій благородній місії. Наприклад, один із них посприяв нам із транспортом для розвезення пасхальних подарунків. Усі ветерани дякували нам за приділену увагу», – розповів Андрій Смольський.
Так, зокрема, легендарний капітан львівських «Карпат» Ігор Кульчицький зазначив: «Я щиро вдячний Олександру Шевченку і працівникам Львівської Асоціації футболу за те, що пам'ятають і дбають про нас – ветеранів. Вони багато роблять для розвитку українського і львівського футболу. Надзвичайно приємно отримати подарунки на Великдень. Така підтримка додає нам наснаги. Вона особливо цінна в період пандемії коронавірусу, від якої найбільше потерпають люди старшого віку. Я все життя віддав футболу, а тут уже півтора місяці як через карантин увесь спорт зупинився. Звісно, сумно без футболу. Іноді виходжу з онуком погуляти на майданчику біля будинку, адже важко постійно сидіти в чотирьох стінах. Хочеться, аби все швидко стабілізувалося, і ми повернулися на футбольні поля».

Нагадаємо, що Олександр Шевченко не вперше подбав про футбольних ветеранів. Раніше під час карантину за його сприяння вони отримали продуктові набори, засоби індивідуального захисту та гігієни. Також Олександр Якович фінансово долучився до проведення операції Ростиславу Поточняку на кульшовому суглобі і допоміг придбати ліки Віктору Бурмістрову.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.